Faster Internet 2X

Faster Internet 2X
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Faster Internet 2X uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızın internet bağlantı hızını arttırabiliyorsunuz.

Faster Internet 2X uygulaması, internetini hızlandırmak isteyen Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama. Hem çok kolay kullanılan bir arayüze sahip olan hem de vadettiği sonucu bizlere sunabilen uygulama, 2G, 3G ve 4G bağlantı hızlarını mobil operatörün izin verdiği sınıra kadar yükseltebiliyor.

Mobil cihazlarımızın varsayılan ayarları maalesef yüksek hız için değil stabilite için hazırlanıyorlar ve bu durum gereksiz yere bağlantı hızının tam kapasitesinden faydalanamamıza sebep oluyor. Faster Internet 2X uygulaması bu tip durumların üstesinden gelebilmek için TCP/IP, DNS flush ve pek çok diğer ince ayarı düzenliyor ve en yüksek performansın elde edilebilmesi için işlemleri tamamlıyor.

Bu uygulamanın diğerlerinden farklı olarak telefonunuzun sinyal çekim kapasitesini de arttırması sayesinde geçmişte telefonunuzun çekmediği yerlerde telefonla konuşabilir hale gelmek de mümkün hale geliyor. Dolayısıyla internet hızını arttırmanın yanında iletişim olanaklarını da iyileştirmek isteyen kullanıcıların tercih edebilecekleri uygulamalardan birisi haline geliyor.

Root gerektirmeyen uygulama her ne kadar rootlu cihazlarda daha performanslı çalışsa da root olmadan da internet hızında artış sağlayabiliyor. Eğer Android cihazınızda herşeyi yapmanıza rağmen istediğiniz internet hızını yakalayamadıysanız göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR