Fastlane: Road to Revenge (Android)

Fastlane: Road to Revenge

Fastlane: Road to Revenge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fastlane: Road to Revenge mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Fastlane: Road to Revenge hem savaşmanıza hem de yarışmanıza imkan tanıyan bir mobil yarış oyunu olarak özetlenebilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Fastlane: Road to Revenge, mafya teması kazandırılmış bir yapıya sahip. Oyunda çetelerin ve mafyanın peşinde koştuğu bir yarış pilotunun yerine geçiyoruz ve yüksek hız yaparken bizi yakalamaya çalışan bu düşmanlarımızla savaşıyoruz.

Fastlane: Road to Revenge oyun yapısı olarak shoot em up türündeki kuşbakışı uçak savaşı oyunlarına benziyor. Bu tür oyunlarda genelde uçağımız sürekli ilerlerken karşısına düşmanlar geliyor ve ateş ederek bu düşmanları yok etmeye çalışıyoruz. Fastlane: Road to Revenge'de de aracımız sürekli ilerlerken trafik için yol alıyoruz ve karşımıza çıkan arabalara ateş edip yolumuzu açıyoruz. Kuvvetli bölüm sonu canavarı savaşlarına da Fastlane: Road to Revenge'de yer verilmekte.

Fastlane: Road to Revenge içinde birçok farklı araba seçeneğine sahibiz. Bu arabaları seçeceğimiz silahlarla donatabiliyoruz ve online olarak diğer oyunculara karşı yarışabiliyoruz.