Fat No More 1.1 (Android)

Fat No More

1.1
Fat No More
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fat No More, fast foodla beslenen insanları sağlıklı günlerine döndürmeniz gereken eğlenceli bir Android oyunu.

Fat No More, Android telefon ve tabletinizde kafa yormadan keyifle oynayabileceğiniz bir beceri oyunu. Ücretsiz indirebileceğiniz ufak boyutlu oyunda fast food ürünlerini tüketmeyi seven insanları spor salonuna götürerek ideal kilolarına kavuşmalarına yardımcı oluyorsunuz. Hamburger, makarna, etle beslenen bu şişman insanları sağlıklı günlerine geri götürmek ise hiç kolay değil.

Fat No More, Fit the Fat oyununun oldukça geliştirilmiş hali diyebilirm. Temelde hedefiniz aynı olsa sonsuz bir oynanış sunmuyor ve her gün ayrı bir spor yapıyorsunuz. 40’dan fazla ideal kilolarına kavuşmayı bekleyen insanlara yardım ettiğiniz oyunda üç farklı egzersiz uygulayabiliyorsunuz. Koşu, ip atlama ve ağırlık kaldırma hareketlerini dozunda uygulayarak karakterlerin sağlıklı günlerine dönmesi için uğraş veriyorsunuz. Tabii ki karşınızda fast food ile beslenmeyi alışkanlık etmiş insanlar olduğundan işiniz son derece zor.

Orta kalitede görseller sunan oyunda her karakterin kilosu ve günlük egzersiz programı farklılık gösteriyor. Profilinizden ne kadar koşmanız, ağırlık kaldırmanız ve ip atlamanız gerektiğini ve hedefinize ne kadar yaklaştığınızı görebiliyorsunuz. Ayrıca diyet programı kapsamında her gün tüketmeniz gereken yiyecekler de gösteriliyor.

Oyunda ip atlama, koşu bandında koşma ve ağırlık kaldırma olmak üzere üç egzersiz yapabiliyorsunuz. Ancak bunların hepsi için ayrı kontrol sistemi kullanılmış. İp atlama için ekrana tek dokunmanız yeterli olurken, koşmak için ekranın hem sol hem de sağ tarafını kullanmanız gerekiyor. Tabii ki dengeyi sağlamanız ilerleyebilmeniz yani kilo kaybetmeye başlayabilmeniz açısından oldukça mühim.

Başarıyla tamamladığınız her egzersiz size artı puan kazandırıyor. Puanlarınızı daha iyi koşabilmek, daha dayanıklı olabilmek adına kendiniz için harcayabildiğiniz gibi yeni karakterlerle oynamak için de harcayabiliyorsunuz.

YORUMLAR