Feed The Cube!

Feed The Cube!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Feed The Cube!'de renkli şekilleri doğru yerlere koymaya çalışıyoruz.

Feed The Cube!, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli fakat aynı zamanda zorlu olan bir bulmaca oyunu.

Feed The Cube!'de başarılı olabilmek için hem dikkatli hem de hızlı olmamız gerekiyor. Genel atmosferi itibariyle oyunun hem yetişkinlere hem de ufak yaştaki oyunseverlere hitap ettiğini söyleyebiliriz.

Oyunun temel kuralı yukarıdan düşen geometrik şekilleri ait oldukları yere koymak. Ekranın merkezinde bize verilen bir figür mevcut. Bu figürün dört kenarı da farklı şekillere sahip. Yukarıdan düşen geometrik parçaları, şekillerine ve renklerine göre söz konusu bu figüre yerleştirmemiz gerekiyor. Sunulan dört farklı renk mevcut. Bunlar mavi, sarı, kırmızı ve yeşil.

Ekrana bastığımız zaman figür kendi etrafında dönüyor. Doğru zamanda doğru hamleyi yapmak oyunun kritik noktaları arasında. Zamanla hızlanan oyun, refleksleri ve dikkati sonuna kadar test ediyor. Eğer reflekslerinize ve dikkatinize güveniyorsanız Feed The Cube!'a mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyorum. Görsel olarak çok ihtişamlı dğeil fakat oyun keyfi olarak üst sıralarda.

YORUMLAR