Fenerbahçe Duvar Kağıtları

Fenerbahçe Duvar Kağıtları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fenerbahçe Duvar Kağıtları, Fenerbahçe taraftarlarına özel olarak geliştirilen ücretsiz bir Android Fenerbahçe duvar kağıdı uygulaması.

Fenerbahçe Duvar Kağıtları, Fenerbahçe sevginizi Android telefon ve tabletlerinizin ekranına taşımanızı sağlayan ücretsiz ve yararlı bir Android duvar kağıdı uygulaması.

Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde onlarca Fenerbahçe duvar kağıdı arasından en sevdiklerinizi seçerek dilediğiniz şekilde duvar kağıdı olarak kullanabiliyorsunuz.

Fenerbahçe logosunun bulunduğu şık ve HD kalitesinde onlarca duvar kağıdı arasından en çok beğendiklerinizi değiştirmeli olarak duvar kağıdı yaparak hem çevrenizdekilere Fenerbahçe'yi ne kadar sevdiğinizi gösterebilir hem de Android akıllı telefon ve tabletlerinizi daha keyifle kullanabilirsiniz.

Fenerbahçe taraftarları için özel olarak geliştirilen bu duvar kağıdı uygulamasını ücretsiz olarak hemen indirerek kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Uygulama üzerinde beğendiğiniz duvar kağıtları tek bir tıklama ile kolayca duvar kağıdı olarak ayarlanıyor.

Fenerbahçeliler dikkat ! Fenerbahçe ve Yandex arasındaki iş birliği çerçevesinde, bu tarayıcı kullandığınız her an, takımınıza maddi açıdan destek oluyorsunuz. Takımınıza destek olabilmek için hemen indirin: Yandex Fenerbahçe İndir

YORUMLAR