Fenerbahçe Yandex

Fenerbahçe Yandex
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fenerbahçe Yandex, Android cihaz sahibi Fenerbahçe taraftarlarının kullanabileceği hızlı ve güvenli arama uygulaması.

Fenerbahçe Yandex, Fenerbahçe taraftarları için özel olarak hazırlanmış hızlı ve güvenli arama uygulaması olarak öne çıkıyor ve Android telefon ve tabletinize ücretsiz olarak indirip kullanabiliyorsunuz.

Fenerbahçe Yandex uygulamasında tek dokunuşla dilediğiniz konuda bilgi alabilmenin dışında bulunduğunuz şehrin hava durumu, trafik durumu bilgisine ve o günkü döviz kur bilgilerine anında ulaşabiliyorsunuz. Anında diyorum zira bu bilgilere erişmek için tek yapmanız gereken arama kutusuna hava, trafik veya para cinsini yazmak. Yandex arama otomatik olarak neyi aradığınızı algılıyor ve arama sonucunu hızlıca listeliyor. Unutmadan, uygulama üzerinden yaptığınız her aramada Fenerbahçe Spor Kulübü’ne destek olmuş oluyorsunuz.

Fenerbahçe Yandex uygulamasında widget desteği de bulunmakta. Bu sayede uygulamayı açmadan bulunduğunuz veya dilediğiniz bir şehrin trafik ve hava durumu bilgilerine, güncel kur bilgilerine, haberlere ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca sık kullandığınız uygulamaları da widget’a ekleme şansına sahipsiniz.

YORUMLAR