FIFA 15 Ultimate Team

FIFA 15 Ultimate Team
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    88,066

  • Üretici

    Electronic Arts

Futbol sezonunun açılmasıyla birlikte oyunseverlerin sabırsızlıkla beklediği FIFA 15 artık mobil kullanıcıların da oynayabileceği bir oyun.

Futbol sezonunun geri dönmesiyle sabırsızlanan oyunsever kitlesi FIFA 15 ile izleyici konumundan çıkıp ev turnuvaları yapmaya başladı bile. İlk başta sadece Kanada'ya özel çıkan FIFA 15 Ultimate Team kısa zamanda tüm dünyaya açıldı.

FIFA 2015 sezonunun oyunu olarak konsol ve PC platformlarına çıkarken mobil cihazlarda bu durum biraz karışıktır. Tam da bu sebepten ötürü EA Sports aslında Android ile bir sınav vermek durumunda. Oyun içi satın almaların bulunduğu bu oyunu indirmek tamamen ücretsiz. Yine daha iyi grafikler ve güncel kadroları sunan bu yılın oyununda Quick Simulation modu sizi bir sezona sokmadan maç yapabilmenizi sağlıyor ve daha zayıf takımlar için oyuncu değişikliği hayati bir faktör olarak göze çarpıyor. Gelişen kontrol seçenekleriyle birlikte artık ara paslar atmak da ciddi ölçüde kolaylaşmış.

Bellekte oldukça çok yer kaplayan (1.35 GB) FIFA 15 Ultimate Team aynı zamanda güçlü bir cihazla oynamanızı tavsiye ettiğim bir oyun. Eğer futbolsuz bir hayat düşünemiysanız FIFA 15 sektörün lideri olan bir oyun ve mobil versiyonu ile de uzun vadeli bir eğlenceye adım atabilirsiniz.

YORUMLAR