File Commander 2.4.271 (Android)

File Commander

File Commander
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

File Commander uygulamasını kullanarak Android akıllı telefon ve tabletlerinizdeki dosyaları kolayca yönetebilirsiniz.

File Commander uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir dosya yöneticisi olarak yayınlanmış durumda ve cihazınızın hem kendi hafızasındaki dosyalara, hem SD kartlardaki dosyalara hem de bulut depolama sistemlerinde yer alan dosyalara aynı anda erişmenize olanak tanıyor ve bütün bu işler için farklı uygulamalar kullanma gerekliliğine son veriyor.

Uygulama sadece dizinleri gösterme değil dosyaları açma yeteneğine de sahip olduğu için kullanırken olabildiğince az ek uygulamaya ihtiyaç duyacağınızı söyleyebilirim. Ücretsiz olması ve kolayca kullanabileceğiniz sade ancak modern bir arayüze sahip olması ise onu oldukça tercih edilebilir kılıyor denilebilir.

File Commander'da yer alan kısayollar ve diğer öğeler hemen erişebileceğiniz şekillerde yerleştirilmiş ve böylece yerel depolama ile bulut depolama arasında geçişler yapabilir, isterseniz dosyaları kopyalayabilir, silebilir, taşıyabilir ya da izinlerini değiştirebilirsiniz.

Uygulamanın açabildiği dosya türleri şu şekilde:

  • Belgeler
  • Resimler
  • Müzikler
  • Videolar
  • İnternet kısayolları

Bunun yanında paylaşma seçenekleri de tabii ki File Commander'da unutulmayanlar arasında. Dosyalarınızı internet üzerinden paylaşabileceğiniz gibi, isterseniz Bluetooth gibi kablosuz teknolojileri kullanarak da dostlarınıza gönderebilirsiniz.

YORUMLAR