File Explorer 2.3.1.7 (Android)

File Explorer

File Explorer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

File Explorer uygulaması, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanılabilecek bir dosya ve dizin yönetimi uygulaması.

File Explorer uygulaması, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir dosya yöneticisi ve Android'in varsayılan dosya yöneticisine göre çok daha fazla özelliğe sahip. Eğer akıllı telefon veya tabletinizdeki tüm dosyaların yönetimi konusunda sorunlar yaşıyorsanız uygulamaya bir göz atmalısınız.

Uygulamanın arayüzü iyi tasarlanmış ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm araçlara bir kaç tıklama ile ulaşabiliyorsunuz. Hem günlük standart ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz gibi iş ya da geliştirici ihtiyaçları için de kullanabilir ve gelişmiş özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz olan temel sürümünün sahip olduğu özelliklere değinmek gerekirse;

  • Yakınlaştırma ve uzaklaştırma
  • Hareket ve kaydırma desteği
  • Arama ve index yetenekleri
  • Hızlı düzenleme için metin editörü
  • Resim görüntüleme
  • Sıkıştırılmış dosyaları görüntüleme

Uygulama içi satın alma seçenekleri ile ulaşabileceğiniz pek çok başka özellik de uygulamada yer alıyor ve böylece temel özelliklerin yetersiz kalması durumunda daha ileri yeteneklere kavuşabiliyorsunuz. Bu özellikler farklı başlıklar altında olduğu için içlerinden sadece gerekli olanları satın alabilirsiniz.

Ücretsiz sürümün standart kullanıcılar için yeterli olacağına inanıyorum ve uygulamaya göz atmak isteyenler de bu sürüme bakabilirler.

YORUMLAR