File Manager (File Transfer)

File Manager (File Transfer)
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

File Manager (File Transfer) mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir dosya yöneticisidir

File Manager (File Transfer) eğer mobil cihazlarınız üzerinde dosyalarınıza ve klasörlerinize göz atmak ve kablosuz dosya transferi yapmak için pratik bir çözüm arıyorsanız işinize yarayabilecek bir dosya yöneticisi.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan File Manager (File Transfer)'in temel fonksiyonu size Android cihazınızda yüklü olan dosya ve klasörleri düzenli bir şekilde listelemek. Uygulama fotoğraf, müzik, video, apk dosyaları, indirilen dosyalar ve dökümanları ayrı ayrı simgeler ile kategori haline getiriyor ve bu sayede aradığınız dosyaya kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Ayrıca uygulama içindeki arama aracıyla dosya adı aratabilmeniz de mümkün.

File Manager (File Transfer) bir dosya gezgini olmanın yanısıra beraberinde kullanışlı ek özellikler de getiriyor. Uygulama ile aynı kablosuz ağa bağlı olan cihazlara kablosuz olarak dosya gönderip o cihazlardan dosya alabiliyorsunuz. Bu işlem internet bağlantısına da ihtiyaç duymuyor.

File Manager (File Transfer)'ın RAM temizleme özelliği sayesinde cihazınızı rahatlatabiliyor ve performansını artırabiliyorsunuz.

YORUMLAR