Files Go (Android)

Files Go

Files Go
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,214

  • Üretici

    Google

Files Go, Google tarafından geliştirilen bir Android dosya yöneticisi

Files Go, Google tarafından geliştirilerek kullanıcıların beğenisine sunulan bir dosya yöneticisi uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Files Go, mobil cihazınızda depoladığınız dosyaları düzenli bir şekilde saklamanıza ve bu dosyalara kolayca erişebilmenize imkan tanıyor. Eğer Android telefon veya tabletinizin varsayılan dosya yöneticisi ihtiyaçlarınızı karşılamıyor veya hoşunuza gitmiyorsa Files Go'yu alternatif bir seçenek olarka kullanabilirsiniz.

Files Go, bütün dosyalarınızı tek bir yerden kontrol etmenize imkan vermekte. Sade bir şekilde tasarlanmış uygulamada dosyaları, dosya türüne göre listeleyebilmektesiniz. Android GO'ya sahip telefonlar düşünülerek üretilmiş Files Go düşük RAM ve işlemci gücüne sahip telefonlar ve tabletler için ideal bir çözüm olacaktır. Eğer telefon veya tabletinizde uygulamaları açmak, uygulamalar arasında geçiş yapmakta zorlanıyorsanız Files Go'yu deneyebilirsiniz. Uygulama içinde uygulama önbelleğini temizleme seçeneği de mevcut, bu sayede telefon veya tabletinizde boş yer açabiliyorsunuz.

Files Go'nun bir diğer kullanışlı özelliği Bluetooth üzerinden kablosuz dosya transferini desteklemesi. Bu sayede arkadaşlarınıza kolayca dosya gönderip, aynı kolaylıkla dosya alabiliyorsunuz.

 

YORUMLAR