Final Assault Tank Blitz 1.1.3 (Android)

Final Assault Tank Blitz

Final Assault Tank Blitz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tank savaşlarına katılacağız.

Shootergameball imzası ile geliştirilen ve mobil platformda simülasyon oyunları arasında yer alan Final Assault Tank Blitz, ücretsiz olarak oynanıyor.

Tank savaşlarına katılacağımız Final Assault Tank Blitz adlı oyunda birbirinden farklı özelliklere sahip ola tank modellerini kullanacak ve hayatta kalma mücadelesi vereceğiz. 100 binden fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanan yapımda oyuncular tanklarını geliştirebilecek ve daha güçlü hale getirebilecekler.

Bütün tankları yenmeye çalışacağımız oyunda hasar gören tankımızı onarmaya çalışacak ve esksinden daha sağlam bir hale getirebileceğiz. Tankların farklı özelliğini öğrenebilecek ve tankımızı en güçlü savunma özellikleri ile donatacağız. Farklı seviyelerin yer aldığı oyunda hediye ödül sistemi ile farklı ödüller kazanabileceğiz. HD grafikler eşliğinde oynanabilen yapımda tanklar ile ateş ederek rakiplerimizi etkisiz hale getirecek ve en iyi görüntüler eşliğinde savaşlara katılacağız.

Hassas renk ayarları ile desteklenen yapım da gerçekçi efektler ve ses efektleri ile karşılaşacağız. Oyun içerisinde yer alan tankların saldırı ve savunma özellikleri gibi farklılıkları yer alacak. Google Play üzerinden yayınlanan yapım ücretsiz olarak boy gösteriyor.

Dileyen oyuncular hemen indirebilir ve oyunun tadını çıkarabilecekler.

YORUMLAR