Final Fable

Final Fable
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Final Fable, RPG türünü sevenlerin uzun süre boyunca ellerinden düşüremeyecekleri bir yapım.

Final Fable, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz keyifli ve merak uyandırıcı bir rol yapma oyunu. Gerek hikayesi gerekse hikaye akışına akıllıca serpiştirilmiş olan fantastik öğeleri ile beğenimizi kazanmakta zorluk çekmeyen bu oyunda çekişmeli geçen mücadelelere katılıyoruz ve rakiplerimizi yok etmeye çalışıyoruz.

Oyunun konusuna göre Fantasia dünyası, kötücül karakterlerin tehdidi altında bulunuyor. Yıllardır süren barışın ve refahın ardından ortaya çıkan bu durum Fantasia dünyasında yaşayanları olumsuz etkilemeye başlıyor. Biz de hemen duruma el koyuyor ve söz konusu bu kötücül yaratıkları etkisiz hale getirmeye çalışıyoruz.

Sıra tabanlı yapıya sahip olan Final Fable'da sahip olduğumuz kartları etkin bir şekilde kullanarak düşmanlarımızı alt etmeye çalışıyoruz. Oyunda 100 adet bölüm bulunuyor ve her seferinde karşımıza çıkan yaratıkların niteliği artıyor. Dolayısıyla her seferinde taktiklerimizi değiştirmemiz ve rakibimizin zayıf yanlarına göre yeniden tasarlamamız gerekiyor.

İnternet bağlantısı üzerinden oynayabileceğimiz Final Fable, rol yapma oyunlarından keyif alan kullanıcıların denemesi gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR