Find a Way Soccer: Women’s Cup

Find a Way Soccer: Women’s Cup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android kullanıcılarına ücretsiz sunulan bu oyunda sizi futbol sahası içerisinde bekleyen eğlenceli bulmacalar var.

Futbol erkek oyunu diyenlere inat, kadınların da bu sporla uğraştıklarını hatırlatmak isteriz. Hazır konuyu açmışken bu çalışmalar kapsamında bir oyuna rastlamak da oldukça zor. Neyse ki Find a Way Soccer: Women’s Cup isimli bu mobil oyun bu duruma bir çözüm getirmiş ve kadınların oynadığı bir futbol oyunu karşımıza getirmeyi başarmış. Android için hazırlanıp Hello There AB yapımı bu oyunda alışık olduğunuz spor oyunloarındaki ki hızlı kontrol ve top hakimiyetinden sziyade biraz bulmaca tarzı bir oynanış mevcut. Oyun zeminine yerleştirilmiş karakterlerin durumu bu konuda çok önemli.

Sizi Find a Way Soccer: Women’s Cup içerisinde tam tamına 24 tane farklı oyun parkuru bekliyor. Bunu parkur olarak adlandırmamızın başlıca sebebi, bildiğiniz bulmaca oyunlarında olduğu gibi farklı variyasyonlarla dizilmiş hazır oyuncular üzerinden yürüyor olmanız. Amacınız tabii ki karşı tarafa gol atmak, ama bunu yaparken hazırlamanız gereken bir pas oyunu var. Oyunun nabzının bu mekanik üzerinden attığını söyleyebiliriz.

Futbola farklı bir yaklaşım getiren, Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış olan Find a Way Soccer: Women’s Cup isimli bu oyun tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Oyunda yer alan reklamlardan kurtulmak istiyorsanız çok hesaplı bir fiyata uygulama içi satın alma seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

YORUMLAR