Find The Bright Tile

Find The Bright Tile
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Find The Bright Tile, bir çok aynı renkli kare içerisinden sadece farklı olan bir taneyi bulmanız gereken zor ve eğlenceli bir Android oyunu.

Find The Bright Tile, gözlerinizin ne kadar güçlü ve keskin olduğunuz keşfetmenizi sağlayacak bir Android bulmaca oyunu. Son zamanlarda internet ve mobil cihazlar üzerinde oldukça popüler olan oyundaki amacınız, bulmaca tahtası üzerinde yer alan bir çok kare içinden farklı renkte olanı bulmak. Aslında tam olarak farklı renkte olduğunu söyleyemeyiz. Çünkü tüm kutular mavi ise, farklı olan ya çok az daha açık mavi ya da çok az daha koyu mavi oluyor.

Gözlerinizin çok fazla yorulmasını engellemek adına özenle seçilen renkler ile oluşturulan oyunun oynanışı ve yapısı çok güzel. Ayrıca oynadıkça hırslanmanızı da sağlıyor. Rengarenk bir oyun olması nedeniyle grafikleri de oldukça modern ve ilgi çekici diyebilirim.

Android telefon ve tabletlerinizin bataryasını da çok fazla tüketmeyen oyun, boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde geçirmek için oldukça güzel bir alternatif. Oyunda her 5. kare buluşunuzda ekstra süre kazanıyorsunuz. Böylece daha fazla sürede daha fazla kare bulma şansınız oluyor.

Klasik, zamana karşı, çizgi film ve piano tuşları olmak üzere 4 farklı oyun moduna sahip olan Find The Bright Tile'ın en güzel modu bence klasik. Fakat siz de deneyerek en sevdiğiniz modu keşfedebilirsiniz. Eğer eğlencelik bir oyun arıyorsanız Find The Bright Tile'ı ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemelisiniz.