Finger Translate 2.0.3 (Android)

Finger Translate

Finger Translate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Finger Translate, Android cihazlarınız üzerinde kolayca çeviri işlemleri yapmanızı sağlayan kullanışlı ve yararlı bir Android çeviri uygulamasıdır.

Finger Translate, istediğiniz kelime ve cümleleri çeviri yapmak için kullanabileceğiniz kullanışlı bir Android uygulamasıdır. Uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

Hem internetin hemde mobil cihazların kullanım oranı son yıllarda oldukça arttı ve neredeyse her ikisini de kullanmayan kişi kalmadı diyebilirim.  Farklı dillerde hazırlanan internet sitelerine bir çok kişi erişemeye çalışmaktadır. Fakat dil problemi yüzünden okuyamadığınız siteler ister istemez oluyor. Bu durumlarda kullanabilmeniz için geliştirilen Finger Translate uygulaması istediğiniz internet siteleri üzerinde okumak istediğiniz kelime ve cümleleri çevirmektedir.

Bir çok kullanıcı anlamadığı yazıları çevirmek için kullandığı tarayıcıyı veya uygulamayı kapatarak farklı bir uygulamaya geçiş yapmaktadır. Finger Translate ile bunu yapmanız gerek kalmıyor. Uygulamayı tarayıcı, Whatsapp, Line, E-posta ve SMS servisleri üzerinde kullanabiliyorsunuz.

Çeviri işlemini yapabilmek için tek yapmanız gereken tek şey çevrilmesini istediğiniz kelimeleri veya cümleyi seçmek. Daha sonra translate tuşuna basmak. Kullanımı oldukça basit ve kolay olan uygulama sayesinde zaman kaybetmeden hızlıca çeviri işlemlerini yapabiliyorsunuz. Uygulama içerisinde 38 farklı dil desteği bulunmaktadır. Bu dilleri uygulamanın web sayfası üzerinden görebilirsiniz.

Eğer bir çeviri uygulamasına ihtiyacınız varsa Finger Translation uygulamasını Android cihazlarınıza yükleyerek kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR