Fire & Forget - Final Assault

Fire & Forget - Final Assault
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fire & Forget - Final Assault hem savaş hem de yarışı birleştiren bir mobil oyundur

Fire & Forget - Final Assault yüksek hızlarda yarışırken bir yandan da savaştığınız ilginç bir mobil yarış oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz aksiyon dolu ve yarış - savaş oyunu olan Fire & Forget - Final Assault'da dünyanın bir nükleer savaş sonrası kaosa sürüklendiği bir döneme konuk oluyoruz. Bu nükleer savaş şehirleri yok etmiş, medeniyet çürümeye başlamıştır. Dünyada adalet sistemi çökmüş, bilinen kanunlar geçerliliğini yitirmiştir. Terörist bir grup ise bu açığı değerlendirmek için harekete geçmiştir. Biz de oyunda bu terörist grubu durdurmak için geliştirilmiş gizli bir silahı kullanan bir kahraman olarak yer alıyoruz. Amacımız Thunder Master III adlı bu uçan tankı yöneterek hedeflerimizi yok etmektir.

Fire & Forget - Final Assault'da uçan tankımızı yönetirken virajlara ve yolumuzun üzerine çıkan engellere dikkat etmemiz gerekiyor. Kaza yapmadan en hızlı şekilde yolda ilerlerken bir yandan da düşmanlarımıza ateş ediyoruz. Aracımızda 2 farklı silah kullanabilmekteyiz. Nişan alma işini kendimiz yaptığımız makinalı silahın yanında hedefimizi kendi bulan güdümlü füzeleri kullanbiliyoruz.

Fire & Forget - Final Assault'da 10 farklı bölüm, 3 farklı zorluk seviyesi ve araç kişiselleştirme seçenekleri oyuncuları beklemekte.