Fireman Emergency Rescue 2015

Fireman Emergency Rescue 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fireman Emergency Rescue 2015, çıkan yangınlara müdahale edip söndürmeye çalıştığımız bir simülasyon oyunu.

Fireman Emergency Rescue 2015, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde keyifli oynayabileceğimiz bir simülasyon oyunu olarak dikkat çekiyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu aksiyon dozu yüksek oyunda şehrin farklı bölgelerinde çıkan yangınlara itfaiye aracımızla müdahale etmeye ve tehlikeyi büyümeden sonlandırmaya çalışıyoruz.

Oyunda kontrolümüze verilen itfaiye araçları en gelişmiş ekipmanları ve son teknoloji yangın söndürme araçlarını kullanıyorlar. Dolayısıyla arkamızda bu denli bir teknolojik altyapı varken bize sadece yangınlara hızlı bir şekilde müdahale etmek kalıyor.

Oyundaki grafikler bu tarz bir oyundan beklediğimiz kaliteyi karşılamakta zorluk çekmiyor. Elbette bu türün çok daha iyi örnekleri uygulama markette mevcut fakat bu oyun da göz zevkimizi bozabilecek herhangi bir detaya sahip değil.

Fireman Emergency Rescue 2015'de kullanılan kontrol mekanizması, son derece rahat bir yapıya sahip. Ekranın sol tarafından yönlendirme, sağ tarafından da aksiyon hareketlerini yapabiliyoruz. Hızlıca olay mahaline gittikten sonra yangına doğru nişan alıp su damlası butonuna tıklamalı ve suyu ateşe doğru püskürtmeliyiz. Yeterince hızlı olamazsak görevi başarısızlıkla sonuçlandırmış oluyoruz.

YORUMLAR