Fishing Mania 3D 1.3 (Android)

Fishing Mania 3D

1.3
Fishing Mania 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fishing Mania 3D, Android cihazlarınızda balık tutma becerinizi geliştirebileceğiniz harika bir simülasyon oyunudur.

Balık tutmak bazı insanların en büyük hobisi olarak biliniyor. Hobi olmasa bile insanlar balık tutmayı hayatlarının bir bölümünün kültürü haline getirmiş durumdalar ve bundan aşırı keyif alıyorlar. Fishing Mania 3D ise bu tutkuyu bir adım öteye taşıyor. Mobil platformlarda türüne az rastlanır gerçeklikte bir atmoferde harika bir balık tutma deneyimi bizi bekliyor.

Fishing Mania 3D, mobil cihazınızda denize açılıp canlı grafiklerle oynayabileceğiniz bir balık tutma oyunu. Oltanızı hazırlayıp denize açılıyor ve balık tutmanın keyfini doyasına yaşıyorsunuz. Bir haftasonu balık tutmaya gidemeseniz ya da bu deneyimi hiç yaşamasanız bile o tadı alabileceğinizi düşünüyorum. Oyunda birçok özellik bulunuyor. Bunlardan en önemlisi elbette balık tuttuğunuz yerler. Maldivlerden tutun da Amazon nehrine kadar dünyanın birçok bölgesini kapsayan yerde balık tutma becerinizi rahatlıkla geliştirebiliyorsunuz.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunun detaylı özellikleri:

  • Gerçekçi oyun görüntüleri
  • Balık tutulacak 10 yer
  • 46 balık türü
  • 90'dan fazla olta takımı
  • 50'den fazla görev

Fishing Mania 3D ile balık tutmanın tadını çıkaracağınızı ve eğleneceğinizi düşünüyorum. Her yaştan insanın keyifle oynayacağı bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.