Fishing Paradise 3D Free+ 1.1.10.3 (Android)

Fishing Paradise 3D Free+

Fishing Paradise 3D Free+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fishing Paradise 3D Free+ eğlenceli ve kaliteli bir simülasyon oyunu arayanların göz önüne alması gereken bir seçenek.

Fishing Paradise 3D Free+ Android cihazları üzerinde eğlenceli ve farklı bir simülasyon oyunu denemek isteyenlerin göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi. Ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda balık yakalamaya çalışıyoruz.

Dünya üzerinde milyonlarca oyuncusu olduğu dile getirilen bu oyunda gelişmiş üç boyutlu grafiklere ve sorunsuz bir şekilde çalışan kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Denizin ve çevrenin modellemeleri gerçekten dikkat çekecek türden.

Oyundaki amacımız ise minik sandalımızla denize açılarak balık avlamak. Onlarca farklı balık türüne sahip olan oyunda yer alan bu balıkların hepsi farklı özelliklere sahip. Bazı balıklar agresif bir yapıda olduklarından ötürü daha zor yakalanıyorlar. O yüzden oltamızı denize fırlattıktan sonra son derece dikkatli olmalı ve en ufak bir hareketlilik karşısında hemen işe koyulmalıyız.

İster tekli oyuncu modunda ister arkadaşlarınıza karşı oynayaibleceğiniz Fishing Paradise 3D Free+'da düzenli olarak turnuvalar düzenlenmekte. Eğer simülasyon oyunları dikkatinizi çekiyorsa v bu kategoride oynayabileceğiniz kaliteli bir alternatif arıyorsanız Fishing Paradise 3D Free+'yi denemelisiniz.