Fishy Rush

Fishy Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fishy Rush oyununda renkli su altı dünyasında küçük sevimli bir balığın macerasına ortak olacaksınız.

Fishy Rush, Android akıllı telefon ve tabletinizle oynayabileceğiniz su altı macera oyunudur. Sevimli küçük bir balığı yönlendirdiğiniz oyunda su altı dünyasında uzun saatler geçireceksiniz. Sınırsız eğlenceye hazır olun.

Fantastik 3 boyutlu grafikler ve ses efektleri eşliğinde sizi büyüleyici su dünyasına taşıyan Fishy Rush, sarı renkli ufak bir balığın su altındaki macerasını konu alan Türkçe olarak ta oynayabileceğiniz eğlenceli ve bağımlılık yapan oynanışı ile sizi uzun süre ekrana kilitleyen ücretsiz bir oyun. Küçük sarı bir balığı yüzdürdüğünüz oyunda amacınız toplayabildiğiniz kadar altın ve güçlendirici toplamak, görevleri tamamlamak ve yükseltmeleri satın almak. Hedeflerinizi basit gibi görünse de yüzerken karşınıza çıkan cins balıklar işinizi zorlaştırıyor. Bir yandan köpek balığına yem olmamaya çalışacak, diğer yandan altın ve güçlendiricileri toplamak için uğraş vereceksiniz.

Otomatik oluşturulan görevler ile sonsuz oynanışa sahip su oyununda küçük balığı kontrol etmek sandığınız kadar kolay değil. Ekrana dokunma süresini iyi ayarlamalı, balığınızın sürekli yüzmesini sağlamalısınız. Aksi halde önünüze çıkan balıklara kolayca yem olabilirsiniz.

Silen Games tarafından ilk önce web tabanlı olarak sunulan ve kısa sürede en çok oynanan oyunlar arasına girince mobil cihazlara uyarlanan Fishy Rush, su altında küçük sevimli balıkla maceradan maceraya atıldığınız sürükleyici bir oyun. Renkli dünyada geçen bu oyunu kesinlikle oynamalısınız.

YORUMLAR