Fit Brains Trainer

Fit Brains Trainer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fit Brains Trainer zihninizi geliştirmenize yardımcı olan bir mobil uygulamadır

Fit Brains Trainer kullanıcılara hem eğlenme hem de zihinsel güçlerini geliştirme imkanı veren bir mobil beyin jimnastiği uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip yararlanabileceğiniz bir uygulama olan Fit Brains Trainer temel olarak içerisinde birçok farklı beyin jimnastiği oyunu içeriyor ve kullanıcıların bu oyunları oynayarak eğlenceli bir şekilde beyin jimnastiği yapmasını sağlıyor.

Fit Brains Trainer içerisinde yer alan zeka oyunları hafızanızı güçlendirmenize, odaklanma kabiliyetinizi artırmanıza ve konsantrasyonunuzu geliştirmenize, problem çözme yeteneğinizi ilerletmenize yardımcı oluyor. Uygulama içerisindeki oyunları oynayarak düzenli bir beyin sporu yapmış oluyorsunuz ve belli bir süre sonra bu sporun meyvelerini toplamaya başlıyorsunuz. Fit Brains Trainer sayesinde geliştireceğiniz zihinsel yeteneklerini ve göz-el koordinasyonunuz size günlük hayatınızda da yardımcı oluyor.

Fit Brains Trainer performansınızı takibe almanızı da mümkün kılıyor. Uygulama içerisinde bu takibi yapabilmeniz kolaşylaştıran kişiselleştirilmiş araçlar yer alıyor. Ayrıca Fit Brains Trainer üzerinde yaptığınız egzersizlerin sonuçlarını kendi yaşınızdaki ve cinsiyetinizdeki diğer kullanıcıların sonuşlarıyla karşılaştırabiliyorsunuz.

YORUMLAR