Five5 Minute

Five5 Minute
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Film Noir havası ve piksel grafikleriyle sıradışı bir profil çizen Five5 Minutes, platform ve puzzle unsurlarını ayrı ayrı veren bir oyun.

Five5 Minutes, Android için karşılaşabileceğiniz en ilginç oyunlardan biri olmaya aday. Herhangi basit bir platformer oyunuyla oldukça benzerlik gösteren oyun kısmen de puzzle unsurları içiriyor. Bunu yaparken de iki türün iç içe geçmesine mani oluyor. Amacınız, harita içersinde saklı olan anahtarları 5 dakika içersinde bulmak. Bu anahtarların her biri keşfetmeniz için başka bir odanın açılmasını sağlıyor. Tam da bu aşamada oyunda bulmaca çözmeye başlıyorsunuz. Kilidi açılmış olan odaların tümünü haritadan görüntülemek ve onları başka yönlere doğru hareket ettirmek mümkün. Odaların içersinde bulunan koridorları birbirilerine başarılı bir şekilde bağlayıp daha uzak noktalara ulaşabiliyorsunuz.

Tamamen ücretsiz olan Five5 Minute hem çekici hem de türüne pek rastlanmayan bir oyun olduğu için ilgimizi çekmeyi başarıyor. Film Noir havasıyla piksel cümbüşünü görsel olarak başarılı harmanlayan yapımcılar hem akla hem de göze hitap eden bir oyun yapmayı başarmışlar.