Flash On Call 2.0 (Android)

Flash On Call

2.0
Flash On Call
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flash on Call uygulaması sayesinde Android cihazınıza bir çağrı veya mesaj geldiğinde hemen haberdar olabiliyorsunuz.

Flash On Call uygulaması, Android kullanıcılarının telefonlarının çalması halinde kamera flaşının da yanmasını sağlayabilen ücretsiz ve basit bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Her ne kadar bu konuda oldukça iddialı olan bir kaç uygulama daha olsa da Flash On Call'un sadeliği ve hızlı yapısıyla alternatiflerden birisi olduğunu belirtmek gerek. Bazı telefon üreticileri bu özelliği cihazlarına varsayılan özellikler olarak ekleseler de buna sahip olmayan kullanıcılar uygulamanın tüm olanaklarından faydalanabiliyorlar.

Uygulama içerisinde flaş düzeneğinin ayarlanmasını sağlayan bazı seçenekler yer alıyor. Özellikle normal mod, titreşim modu ve sessiz mod gibi tüm varyasyonlar için ayrı ayarların yapılabilmesi özelleştirme anlamında geniş imkanlar sunuyor.

Flaşlar arasında ne kadar süre geçeceği, flaş hızı ve adedi gibi bir kaç ayar sayesinde dilediğiniz sonuçları alabiliyor ve ayarları değiştirerek kendinize özel bir flaş yanma süreci belirleyebiliyorsunuz.

Uygulama sadece gelen aramalarda değil, SMS ve MMS mesajları aldığınızda da aktif olarak kamera flaşını yakabiliyor. Mesajlar için aramalar kadar olmasa da yine de ayar olanakları sunuluyor. Uygulamayı paylaşmak isteyen kullanıcılar sosyal paylaşım butonlarına da yine ayarlar bölümünden erişebiliyorlar.

Dilediğiniz an Flash On Call uygulamasını deaktif hale getirmek ve flaş özelliğini kapatmak da mümkün. Sık sık telefonunuza gelen çağrı ve mesajları görmüyor, bu konuda kendinize bir destek arıyorsanız denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR