Flip Range 1.04 (Android)

Flip Range

Flip Range
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eşsiz deneyim sunan bir simülasyon oyunu

Flip Range, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir simülasyon oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Birbirinden zorlu hareketleri yapmaya çalıştığınız bir oyun olan Flip Range, yeteneklerinizi sonuna kadar kullanmanızı sağlıyor. Çeşlitli binaların üzerinden atlayabildiğiniz ya da özel platformlarda boy göstermeniz gereken oyunda eşsiz bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Akrobasik hareketler yapabileceğiniz oyunda son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Bu tarz oyunları seviyorsanız büyük bir beğeniyle oynayabileceğinizi düşündüğüm Flip Range, mutlaka telefonlarınızda yer alması gereken bir oyun. İlginç ve zorlu seviyeleri, gelişmiş kontrolleri, 70'den fazla zorlu bölümüyle dikkat çeken oyunda işiniz bir hayli zor. Kontrol ettiğiniz karakterinizi de özelleştirebileceğiniz oyunda keyifli bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Bu tarz oyunları seviyorsanız Flip Range sizleri bekliyor.

Flip Range oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR