Floating Toolbox 3.44 (Android)

Floating Toolbox

Floating Toolbox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Floating Toolbox uygulamasını kullanarak telefonunuzda çeşitli kısayollar oluşturabilirsiniz.

Floating Toolbox uygulamasını Android işletim sistemine sahip telefonunuzdan ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz. Çeşitli telefon özelliklerine ve uygulamalarına kısayol oluşturmanıza imkan veren Floating Toolbox, kullanışlı ve oldukça düşük boyuta sahip bir uygulamadır.

Yaklaşık olarak 1 MB bile olmayan boyutu sayesinde sisteminizi yormayan Floating Toolbox, birçok özelliği sayesinde sizlere keyifli kısayollar oluşturma imkanı sunuyor. Telefonunuzun ana ekranına eklenen bu kısayollar sayesinde istediğiniz her uygulamaya dolaylı yoldan Floating Toolbox'u kullanarak ulaşabiliyorsunuz. 

Floating Toolbox'un ayarlar penceresi de oldukça gelişmiş seçeneklere sahip. Uygulamanın ayarlar bölümü sayesinde istediğiniz kısayola ait titreşim ve animasyon ayarlarını bile yapabiliyorsunuz. Bu özelliğiyle diğer kısayol oluşturma uygulamalarından daha ön plana çıkan Floating Toolbox, telefonlara indirilmeyi oldukça fazla hak ediyor.

Uygulamanın tek sıkıntılı olan noktası ise, kısayolları taşıyan widgetin ekrandan hiç gitmemesi. Yani internet tarayıcınız açıkken bile bu kısayol butonu ekranda kalıyor ve büyüklüğünden dolayı rahatsız edici bir hal alabiliyor.

YORUMLAR