Floating Toucher

Floating Toucher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Floating Toucher, Android cihazınızda pek çok işi daha rahat yapabilmenize olanak tanıyan bir yardımcı araç uygulamasıdır.

Floating Toucher, akıllı cihazınızda pek çok işi daha rahat yapabilmenize olanak tanıyan bir yardımcı araç uygulaması olarak dikkat çekiyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinize rahatlıkla kurabileceğiniz uygulamada, küçük dokunuşlarla işlerinizi kolaylıkla halledecek ve telefonunuzu kendinize göre kişiselleştirebileceksiniz.

Yardımcı araçların günümüzde önemini bilmeyen yoktur. Herhangi basit bir işlemde bile birçok menüye girmemiz gereken durumlarda imdadımıza koşan bu uygulamalar kısa yoldan akıllı cihazımızı daha efektif kullanmamıza olanak tanıyorlar. Floating Toucher'da bunlardan bir tanesi ve popüler olmasıyla fazlasıyla dikkatimi çekti.

Uygulamayı yüklediğimizde ekranımızda -iPhone'da bir ara bozulan Home tuşunun yerine gelen- imleç görüyoruz. Bu imlece tıkladığımızda karşımıza dairesel bir panel çıkıyor. Bunun çevresindeki dilimlere istediğimiz uygulamayı yerleştirebiliyoruz. Floating Toucher kurulduğundan itibaren 3 adet panel barındırıyor. Bunları istediğiniz gibi kendi keyfinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Dilerseniz ekranda çıkan imleci de gizleyebiliyorsunuz. Ekrana uzun süre dokunduktan sonra ekranın üzerinde bir ibare göreceksiniz. İstediğiniz zaman oraya gidip yeniden eski yerine döndürebilirsiniz. Kullanıcı paneli de oldukça basit ve hemen kavramanız için tasarlanmış.

Ekranını kendine göre kişiselleştirmek isteyenlerin mutlaka denemesi gereken Floating Toucher'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Telefonunuzun farkına varın ve işlemlerinizi kısa yoldan halledin.