Flopsy Droid

Flopsy Droid
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flopsy Droid, Android Wear'lı akıllı saatlerle uyumlu ilk oyundur.

Flopsy Droid, Android Wear işletim sistemli tüm akıllı saatlerle çalışacak şekilde tasarlanmış ilk mobil oyundur. Hem App Store hem de Google Play’den kaldırılmasına rağmen oyuncuların oynamaya devam ettiği, saç-baş yoldurtan beceri oyunu Flappy Bird, akıllı telefon ve tabletlerinden ardından akıllı saatlerimize de giriş yaptı.

LG G Watch, Samsung Gear Live, Moto 360 gibi gücünü Android Wear işletim sisteminden alan akıllı saatlerle uyumlu olan Flopsy Droid, oynanış açısından Flappy Bird'e oldukça benziyor. Piksellerini saydığımız kuş yerine Android robotunu yönettiğimiz oyunda hedefimiz yine yüksek puan elde etmek.

Hem grafik kalitesinin hem de oynanışın korunduğu yeni Flappy Bird oyunu Flopsy Droid, Android Wear’lı saatlerde oynanabilen ilk oyun olma unvanına sahip. Eğer şu sıralar satışta olan akıllı saatlerden birine sahipseniz ve de Flappy Bird sizin için olmazsa olmazlarınız arasında ise bu oyunu kesinlikle indirmenizi öneririm. Bu arada oyunun kaynak kodlarını merak ediyorsanız bu adresten ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler!