Fluffy Shuffle 1.2.3 (Android)

Fluffy Shuffle

Fluffy Shuffle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fluffy Shuffle, herkesin zevkle oynayabileceği bir üçlü eşleştirme oyunu olarak tanımlanabilir.

Fluffy Shuffle, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz, eğlence dozu yüksek bir eşleştirme oyunu olarak göze çarpıyor. Her yaştan oyunseverin beğenilerine hitap edeceğini düşündüğümüz bu oyundaki temel amacımız rastgele dizili olan şekilleri eşleştirmek.

Eşleştirme işlemini gerçekleştirebilmek için parmağımızı şekillerin üzerinde kaydırmamız ve benzer şekillerden üç tanesini yan yana getirmemiz yeterli oluyor. Kolay başlayıp git gide zorlaşan bir oyun yapısına sahip olan Fluffy Shuffle'da bölümler sırasında birbirinden sevimli ve ilginç karakterler çıkıyor.

Farklı güçlendiricileri kombine ederek çok sayıda nesneyi eşleştirebiliyor ve bunun sonrasında yüksek skorlar kazanabiliyoruz. Zaten oyundaki asıl amacımız da en yüksek skoru hamle limitine ulaşmadan önce kazanmak. Ekranın üst bölümünde hangi objeyi kaç kere eşleştirmemiz gerektiği belirtiliyor. Bu komutlara uyarak bölümleri tamamlayabiliyoruz.

Fluffy Shuffle'daki grafikler bu tarz bir oyundan olan beklentiyi fazlasıyla karşılayabilecek nitelikte. Animasyonlar gayet akıcı ve kaliteli. Eğer Candy Crush tarzı eşleştirme oyunlarından hoşlanıyorsanız Fluffy Shuffle'a göz atmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR