Fly WiFi

Fly WiFi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fly WiFi, Android akıllı cihazlarınız ile bağlandığınız WiFi'lerin kontrol ve yönetimini sağlayabileceğiniz ücretsiz ve yararlı bir uygulama.

Cebimizden eksik etmediğimiz akıllı telefonlarımız ile ilk bulduğumuz fırsatta WiFi ağlarına bağlandığımız doğrudur. Fakat bu WiFi bağlantıların ne kadar güvenli olduğunu öğrenmek için bir uygulamaya ihtiyaç duyuyoruz. Fly WiFi ile Android telefon ve tabletleriniz üzerinde bağlanacağınız tüm WiFi'ların ne kadar güvenli olduğunu kontrol etmekten tutun WiFi'a bağlantıktan sonra neler yapmak isteyeceğiniz kadar pek çok hızlı işlem seçeneği sunuluyor.

WiFi yönetim uygulaması olarak geçen Fly WiFi, çevrenizdeki en iyi sinyale sahip olan WiFi'leri size liste şeklinde göstererek tüm WiFi bağlantılarını bağlandıktan sonra güvenlik durumlarına göre puanlandırıyor. Bağlandıktan sonra yapmak istediğiniz işlemleri önceden seçerek bağlandıktan sonra otomatik olarak uygulamaları açabilir, video yükleyebilir vb. işlemlerin hepsini otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Sürekli farklı WiFi bağlantısı kullananlar için ideal bir uygulama olan Fly WiFi'yi Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

YORUMLAR