Flying LARVA 1.1.1 (Android)

Flying LARVA

Flying LARVA
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flying LARVA, uçan larva karakterleri kontrol ettiğiniz eğlenceli bir Android oyunu.

Flying LARVA, animasyon filmlerini andıran görsel çizgileriyle daha çok küçük yaşta oyunculara hitap eden refleks oyunu ve Android platformunda ücretsiz olarak indirilmeye açılmış. Oyunun adından da tahmin edeceğiniz üzere uçan bir larvayı kontrol ediyorsunuz. Türlü böceklerle dolu platformda gerek kendilerine gerekse de kurdukları tuzaklara takılmadan mümkün olduğunca uzun süre uçmaya çalışıyorsunuz.

Tek dokunuş kontrol sistemine sahip her oyun gibi küçük ekranlı telefonlarda da rahat oynanış sunan uçan larva oyununda her biri kendi içinde zorlu, heyecanlı oynanış sunan üç mod yer alıyor. 5 dakika içerisinde uçabildiğiniz kadar yükseğe uçmaya çalıştığınız süre sınırlı mod, ortalığın birbirine girdiği hayatta kalmaya dayanan kasırga modu, bombalı böceklerin pusuda beklediği böcek modu seçenekleriniz arasında.

Her yeni güncellemeyle yeni larva karakterlerin ve oyun modlarının eklendiği oyunda yükseltme seçenekleriyle karakterlerinizin benzersiz yeteneklerini geliştirebilme şansına da sahipsiniz.

YORUMLAR