Flying Motorbike Stunts 1.0 (Android)

Flying Motorbike Stunts

1.0
Flying Motorbike Stunts
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gökyüzünde motosiklet süreceğiz.

Carling Dev tarafından geliştirilen ve mobil oyunculara sunulan Flying Motorbike Stunts yarış oyunları arasında yer alıyor.

Oyuncuları alışılmışın dışında bir yarış atmosferine götüren oyunda motosikletimiz ile gökyüzünde süzülecek ve farklı bir deneyim elde edeceğiz. Orta dereceli grafiklere sahip olan bu yapımda oyuncular farklı motosiklet modelleri ile gökyüzüne doğru havalanacak ve farkı içerikler ile karşılaşacağız. Fütüristik bir uçuş oyunu olarak mobil platform oyuncularına sunulan yapımda farklı görevleri başarmaya çalışacağız. 4 farklı motorsiklet arasından tarzımıza yakın olanı seçecek ve oyuncular eğlence dolu anlar geçirmeye çalışacaklar. Basit kontrollerin yer aldığı yapımda oyuncular zorlanmadan gökyüzünde motosiklet sürme keyfini çıkaracak.

Tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunulan yapım belirli bir kitleye hitap edecek gibi görünüyor. Oynanıı bakımından da fantastik içeriklere sahip olacak olan yapım, 10 binden fazla oyuncu tarafından Google Play’de oynanmaya devam ediyor. Yapım son güncellemesini 19 Kasım’da aldı.

YORUMLAR