Flying Muscle Car Simulator 3D

Flying Muscle Car Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flying Muscle Car Simulator 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Flying Muscle Car Simulator 3D eğer klasik yarış oyunlarından sıkıldıysanız ve alternatif bir yarış tecrübesi yaşamak istiyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Flying Muscle Car Simulator 3D'de standart yarış oyunlarının biraz dışına çıkıyoruz. Bu tür yarış oyunlarında hızlı arabaları kullanarak yarış pistlerinde rakiplerimizi geride bırakmaya çalışmaktayız. Fakat Flying Muscle Car Simulator 3D'de sadece yüksek hız yapmanın dışında uçabilen araçları kullanıyoruz. Oyunda kullandığımız araçlar güçlü motorların yanında uçak kanatları taşıyorlar. Bu sayede hem hız yapıp hem de havada süzülebiliyoruz.

Flying Muscle Car Simulator 3D'de araçlarımızda havada dilediğimiz gibi süzülebilmekteyiz. Bunun yanında .eşitli akrobatik hareketler gerçekleştirerek görevleri tamamlamaya da çalışabiliyoruz. Oyunu internet bağlantısına sahip olmadan da oynayabilmektesiniz. Ortalama bir grafik kalitesine sahip olan Flying Muscle Car Simulator 3D'de gerçekçi fizik hesaplamaları da yer almakta.

YORUMLAR