Forest Clans - Mushroom Farm 1.5.0 (Android)

Forest Clans - Mushroom Farm

Forest Clans - Mushroom Farm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Forest Clans - Mushroom Farm, çiftlik kurma oyunlarından hoşlanan oyunseverlerin beğenisini kazanacak türden bir oyun.

Forest Clans – Mushroom Farm, Android tablet ve akıllı telefonları üzerinde oynayabilecekleri, uzun soluklu ve eğlenceli bir çiftlik kurma oyunu arayanların değerlendirmesi gereken seçeneklerden bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve buna karşın son derece zengin bir oyun deneyimine sahip olan oyunda kendi çiftliğimizi geliştirmeye ve lezzetli mantarlar yetiştirmeye çalışıyoruz.

Genel içeriği itibariyle bu oyunun çocuk veya yetişkin herkese hitap ettiğini söylemek mümkün. Sevimli modellemeleri, şiddet ve diğer zararlı öğeleri içermeyen kurgusu ve oyunseverlerin yaratıcılıklarını ortaya koymalarına imkan veren yapısı ile Forest Clans – Mushroom Farm, büyük küçük demeden uzun süre sıkılmadan oynayabileceğimiz bir oyun.

Oyundaki temel amacımız mantar yetiştirmek ve yetiştirdiğimiz ürünlerden yiyecekler üretmek. Dilersek üretim fazlası ürünleri diğer oyuncularla takas yapabiliyoruz. Ne kadar fazla ürün satarsak o kadar fazla gelir elde ediyoruz.

Forest Clans – Mushroom Farm'ı dilersek tek başımıza dilersek de arkadaşlarımızla etkileşime girerek oynayabiliyoruz. Diğer oyuncuların çiftliklerine ziyaretler düzenleyebiliyor ve onları da bizim çiftliğimizi dolaşmalarına izin veriyoruz. Bu sayede fikir alışverişi yaparak ilginç bulduğumuz tasarımları kendi çiftliğimize uygulayabiliyoruz.

On binlerce oyuncuya sahip olan Forest Clans – Mushroom Farm, eğlenceli ve ücretsiz bir çiftlik kurma oyunu arıyorsanız, beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

YORUMLAR