Formula Career Cihaza göre değişir (Android)
Formula Career
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Formula yarışlarına katılacağız.

Mobil yarış oyunları arasında yer alan Formula Career ile adrenalin dolu anlar yaşayacağız.

Mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Formula Career, Galaxy Images Studio tarafından geliştirilip yayınlandı. Ücretsiz olması nedeniyle yarış severlerin yüzünü güldürecek olan yapım da benzersiz çok sayıda farklı formula yarış araçlarını test edebilecek ve farklı türdeki yarışlara katılabileceğiz.

Geliştirilmeye devam edilen yapım da çarpıcı grafikler ve parçalanabilir çok sayıda araç yer alıyor. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilecek olan oyun da zengin bir içerik ve kaliteli ses efektleri yer alacak. Farklı pist seçenekleri ile dünya çapındaki yarışçıları yan yana getiren yapım da farkı yarış türleri de yer alacak.

Oyuncular bazen zamana karşı bazen de tur bazlı yarışlara dahil olacak ve bitiş çizgisine zamanında ulaşmaya çalışacaklar. Buna ek olarak oyuncular araçlarını kişiselleştirebilecek ve diledikleri gibi özelleştirebilecekler. Beta olarak şuanda oynanan yapım 100 binden fazla oyuncu tarafından oynanıyor. Oyun önümüzdeki haftalar içerisinde tam sürüm olarak mobil platform oyuncularına sunulacak.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR