Fotos

Fotos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fotos, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz ve hafif bir kolaj hazırlama uygulamasıdır.

Fotos, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak kullanarak birbirinden güzel kolajları kısa sürede ve kolayca oluşturmanızı sağlayan etkileyici bir uygulamadır. Kolajlar içerisinde fotoğraflarınızın yerini ve pozisyonunu değiştirmek veya onları kolajdan kaldırmak sizin için kolay oalcaktır. Uygulama marketi üzerinde bulunan pek çok kolaj uygulaması içerisinde çok sayıda özellik bulunmaktadır. Fakat bu uygulamalar cihazlarınıza ağır gelerek, hem cihazınızın yavaşlamasını sağlar hem de kolaj oluştururken zaman kaybetmenizi. Hafif bir kolaj uygulaması olan Fotos ile kısa sürede ve kolayca kolajlar hazırlarken cihazınızın performansını da etkilememiş olursunuz.

Özellikler:

  • Kolay kolaj hazırlama
  • En iyi kolajları elde etmeniz için bir çok hazır tasarım
  • Fotoğrafları rastgele seçmek için cihazınızı sallama
  • Yakınlaştırma, hareket ettirme ve düzenleme seçenekleri
  • Yazı ve sticker ekleme
  • Instagram ile uyumlu çalışma

Hazırladığınız kolajlar üzerindeki bazı fotoğrafların güzel görünmediğini düşünürseniz, boyutlarını düzenleyerek veya yönlerini değiştirerek daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Kolaj hazırlama işlemleriniz tamamlandığında sosyal medya tuşuna basarak hazırladığınız kolajları arkadaşlarınız ile hemen paylaşabilirsiniz.

Uygulama marketi üzerinde fotoğraf düzenleme özelliğine sahip farklı ve daha gelişmiş kolajlama uygulamaları olmasına rağmen, Fotos genel olarak kolaj hazırlama ve paylaşım üzerine yoğunlaşmış bir uygulamadır. Bu nedenle basit ayarlama seçenekleri ile kolay ve hızlıca kolajlar hazırlamak isteyen kullanıcıların Fotos uygulamasını Android cihazlarına yükleyerek mutlaka göz atmasını öneririm.