Four Letters 1.0.2 (Android)

Four Letters

Four Letters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Four Letters, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir kelime tabanlı bulmaca oyunu.

Four Letters, Android işletim sistemi kullanan tabletler ve akıllı telefonlar için tasarlanmış, sürükleyici ve bağımlılık yapıcı bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor.

Cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz oyundaki ana görevimiz ekranda sunulan dört harfi kullanarak anlamlı kelimeler üretmek ve bu sayede en yüksek puanı almak. Oyunda başarılı olabilmek için belli bir seviye İngilizce bilgisine sahip olmamız gerekiyor.

Oyuna girdiğimizde sade ve ihtişamdan uzak bir arayüzle karşı kaşıya geliyoruz. Gereksiz bileşenler barındırmayan bu arayüz oyun esnasında rahatsızlık hissi verebilecek öğelerden uzak ve rafine bir tasarıma sahip. Buna ek olarak oyunda kullanılan kontroller de epey konforlu. Harfleri sürükleyerek anlamlı kelimeler üretebiliyoruz. Ürettiğimiz kelimeler sözlük bölümünde saklanıyor ve dah sonra ulaşılabilir durumda tutuluyor.

Four Letters'ın en dikkat çeken noktalarından bir tanesi skor tabloları. Yeterince iyi performans sergilememiz halinde skor tablolarının üst basamaklarına doğru tırmanabiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Four Letters, kelime odaklı bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR