Freaking Math 1.7 (Android)

Freaking Math

1.7
Freaking Math
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Freaking Math, oynarken hem eğlenmenizi hem de çıldırmanızı sağlayacak çok basit ama aynı zamanda çok hızlı olmanız gereken eğlenceli bir Android matematik oyunudur.

2 + 2 nedir diye soran matematik oyunumu olur diyorsanız, cevabım ''evet'' olur. Freaking Math, Android, iOS ve Windows Phone versiyonları ile çıkış yapan eğlenceli ve aynı zamanda sizi bazen sinirden çıldırtacak olan yeni bir matematik oyunu.

Oyundaki amacınız ekrana gelen soruları 1 saniye içinde cevaplayabilmek. Sorular hiç zor değil, hatta çok aşırı basit. Fakat cevaplamanız için sadece bir saniyeniz var. Aslında matematik oyunundan çok bir refleks gösterme oyunu diyebilirim. Çünkü sorular çok basit olmasına rağmen çok hızlı yanıt veremezseniz yanıyorsunuz ve başa dönüyorsunuz.

Oyunun arayüzünde size sorulan sorudaki matematik eşitliği ve hemen altında ise doğru ve yanlış işaretleri yer alıyor. Soruyu gördüğünüz an doğru yada yanlış olduğunuz işaretlemelisiniz. Yalnız baştan uyarmakta fayda var. Süreniz gerçekten bir saniye ve bazen ne yaparsanız yapın, busüre zarfında cevap veremeyebilirsiniz.

Eğer cihazınız eski ise ekranındaki gecikmeden dolayı oyunu tam olarak düzgün oynayamayabilirsiniz. Fakat belirli standartların üzerinde bir cihaz ise ve hala süre içinde doğru yada yanlışa basamadığınızı düşünüyorsanız sorun oyunda değil sizde.

Eğlendirirken hırslandıran bir oyun yapısına sahip olan Freaking Math'i Android mobil cihazlarınıza indirerek en yüksek puanı elde etmeye çalışmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR