Free Internet Speed Booster

Free Internet Speed Booster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free Internet Speed Booster uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizin internet bağlantısını hızlandırmanızı sağlıyor.

Free Internet Speed Booster uygulaması, Android mobil cihaz sahiplerinin cihazlarının internet bağlantı hızlarını arttırabilmek için kullanabilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor ve böylece bağlantı kapasitesinden daha verimli bir şekilde faydalanılabilmesine olanak tanıyor. Eğer Android'inizin internet gezinti hızından memnun değilseniz göz atabileceklerinizden birisi olduğuna inanıyorum.

Bu alandaki bazı diğer uygulamaların aksine herhangi bir ayar ya da detay barındırmayan uygulama, direkt olarak hızlandırma işlemini başlatabilmenize olanak tanıyor ve böylece teknik konularda bir bilginiz olmasa da internet hızınızın arttırılmasını sağlıyor.

Mobil operatörünüzün kalitesine ve cihazınızdaki temel donanımlara göre değişiklik gösterebilse de genel olarak yüzde 40 ve üzeri hız artışının yakalanabilmesi uygulama ile mümkün oluyor. Fakat bu konuda pek çok farklı kriter olduğu için daha yüksek veya düşük hız artışlarıyla da karşılaşmak mümkün denilebilir.

DNS önbelleğini temizleyen ve ping hızını arttıran uygulama, bunun yanında arkaplandaki gereksiz internet harcayan uygulamaları durduruyor ve bu sayede hem hızınızın hem de kotanızın korunmasına yardımcı oluyor. Root işlemi gerektirmediği için cihazının garantisini korumak isteyen kullanıcıların da tercih edebilecekleri internet hızlandırma uygulamaları arasında.

YORUMLAR