FREE WiFi Password Recovery

FREE WiFi Password Recovery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FREE WiFi Password Recovery, Android cihazlarınız ile bağlandığınız WiFi'ların şifrelerini saklayarak daha sonra kolayca kullanmanızı ya da paylaşmanızı sağlar.

FREE WiFi Password Recovery, yeni bir Android cihaz ile WiFi bağlantınıza bağlanmak isteyip şifreyi hatırlamadığınızda çok işinize yarayacak olan bir Android aracı.

Android telefon ve tabletleriniz ile bağlandığınız tüm WiFi şifrelerini yedekleyerek saklayan uygulama, gerek duyduğunuzda bu şifreleri kolayca paylaşma imkanı sunuyor. Böylelikle yeni ya da farklı bir cihaz ile kendi WiFi bağlantınıza ulaşmak istediğinizde ya da herhangi bir arkadaşınızla WiFi bağlantınızın şifresini kolayca paylaşabiliyorsunuz.

Uygulama sayesinde sürekli giderek vakit geçirdiğiniz kafe ve benzeri mekanların da WiFi şifrelerini kaydederek daha sonra tekrar gittiğinizde hem kendiniz hem de arkadaşlarınız otomatik olark şifreyi kullanabilir.

Tek bir tıklama ile kolay paylaşım özelliğine sahip olan WiFi Password Recovery uygulaması şifre paylaşımlarını SMS ve E-posta ile gerçekleştirebiliyor.

Kendi Android cihazınız ile bağlantğınız tüm WiFi bağlantıların listesini gösteren uygulama bu bağlantıları ve şifrelerini yedekleyerek istediğinizde yeniden kurtarmanızı sağlıyor. Ayrıca paylaşım yaparken size bir QR kod veren uygulama, arkadaşlarınıza bu QR kod yardımıyla WiFi şifresini kolayca iltebiliyor.

Uygulamanın tek eksik yanı ise sadece rootlanmış Android cihazlar üzerinde çalışıyor olması. Eğer Android cihazınız rootlu değilse, malesef uygulamayı kullanabilmeniz mmkün değil. Ayrıca bu uygulama WiFi şifrelerini kırmaz. Yani komşularınızın ya da yakın çevrenizdeki WiFi bağlantılarının şifrelerini size gösterme ya da şifrelerini kırma özelliği bulunmuyor.

YORUMLAR