French Verbs (Android)

French Verbs

French Verbs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

French Verbs mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir Fransızca fiil çekimleri uygulamasıdır

French Verbs eğer Fransızca öğreniyorsanız bu süreçteki en zor alanlardan olan fiil çekimlerini biraz daha pratik bir şekilde öğrenmenizi sağlayan bir Fransızca fiil çekimleri uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan French Verbs sizi Fransızca öğrenirken veya konuşurken takıldığınız bir noktada sözlük ya da internet sitesi kurcalama derdinden kurtarıyor. French Verbs içerisinde Fransızca'da kullanılan fiilerin farklı kişilere ve zaman kalıplarına göre çekimlerini içermekte. Kullanıcılar French Verbs içinde aradıkları fiilin kökünü yazarak arama yapabiliyorlar ve fillerin çekimlerinin listesine ulaşabiliyorlar.

French Verbs fiiler için kullanulabilecek bir Fransızca sözlük olarak da düşünülebilir. İngilizce bilgisine sahipseniz French Verbs'de yer alan fiillerin yanında İngilizca anlamlarını görebilir ve fiilin ne anlattığını öğrenebilirsiniz.

French Verbs'in en başarılı yönü çevrimdışı olarak çalışabilmesi. Eğer yurt dışına seyahat ediyorsanız ve internet bağlantısına sahip değilseniz French Verbs'ün internet bağlantısı olmadan çalışabilmesi işinize yarayacaktır.

YORUMLAR