Frisbee Forever 2.0.5 (Android)

Frisbee Forever

Frisbee Forever
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Frisbee Forever eğlenceli bir beceri oyunudur

Frisbee Forever eğer Subway Surfers gibi oyunları oynadıysanız yakından tanıyacağınız mobil oyun geliştiricisi Kiloo tarafından geliştirilmiş bir başka eğlenceli beceri oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Frisbee Forever'da bir frizbiyi kontrol ederek heyecan dolu bir yolculuğa çıkıyoruz. Göz alıcı HD kalitede grafiklerle donatılmış oyunda frizbimiz ile gökyüzünde yol alıyoruz ve renkli ve canlı mekanları ziyaret ediyoruz.

Frisbee Forever'da temel amacımız gökyüzündeki halkaların içerisinden geçerek en uzun süre yol almak. Halkalardan geçerken bir yandan da havadaki yıldızları toplayabiliyoruz ve kazandığımız puanı artırabiliyoruz.

Frisbee Forever bizi bir çok farklı haritaya götürüyor. Kimi zaman sıcaktan kavrulan vahşi batının dağları arasında süzülüyoruz, kimi zaman Karayipler'in mavi suları üzerinde uçuyoruz veya kar kaplı yamaçlar üzerinde yıldız topluyoruz. Frisbee Forever'da havada süzüldükçe yeni frizbi diskleri açabilmekteyiz ve gizli ödülleri keşfedebilmekteyiz.

YORUMLAR