FRISKY Radio

FRISKY Radio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FRISKY Radio uygulaması ile Android cihazlarınızdan elektronik dans müziği radyosuna kolayca erişebiliyorsunuz.

FRISKY Radio uygulaması, elektronik müzik dinlemekten hoşlanan Android kullanıcılarının mobil cihazlarında göz atmaları gereken müzik dinleme ve radyo uygulamaları arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve neredeyse hiç bir efor sarfetmeyi gerektirmeyen bir arayüze sahip olan uygulama, böylelikle müzik arama konusunda uğraş vermek istemeyen kullanıcıları kendisine çekecektir.

Uygulama temel olarak elektronik dans müziği yani EDM müziklerini dinlemek için tasarlanmış ve bu nedenle diğer müzik türlerine dair pek bir şey bulmak mümkün değil. Ancak EDM konusunda çok geniş bir arşiv sunması sayesinde göz atmayı kesinlikle isteyeceğinizi düşünüyorum. Çalışması esnasında her ne kadar internet bağlantısı gerektirse de, günümüzde pek çok müzik servisinin de benzer şekilde çalıştığı unutulmamalı. Ancak maalesef offline dinlemek için müzikleri kaydetme gibi bir olanak uygulamada mevcut değil.

FRISKY Radio'yu açtığınızda farkedeceğiniz en büyük şey, iki farklı müzik dinleme modu olması. Bu modlardan bir tanesi Frisky olarak adlandırılmış ve diğeri ise Chill olarak belirlenmiş. Adlarından da anlayabileceğiniz gibi Frisky modu daha hareketli ve canlandırıcı tınılara ev sahipliği yaparken, Chill modunda kendini daha dinlenmiş hissetmek isteyenleri bekleyen sakin tınılar yer alıyor.

Uygulamanın içerisinde herhangi bir şekilde reklamlar yer almadığı için dinleme deneyiminiz esnasında bir rahatsızlık duymak da mümkün değil. Ancak 3G üzerinden kurulan bağlantıların bir süre sonra fazla kota tüketmeleri mümkün olduğu için Wi-Fi üzerinden müzikleri dinlemenizi öneriyorum.

Yeni ve etkili bir elektronik müzik dinleme uygulaması ve radyo arayanların göz atmadan geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR