Fruits Legend 2 1.0.056 (Android)

Fruits Legend 2

Fruits Legend 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fruits Legend 2, eşleştirme oyunlarından hoşlanan Android sahiplerinin denemesi gereken yapımlardan biri.

Fruits Legend 2, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde vakit geçirmek için oynayabileceğimiz mükemmel bir oyun. Candy Crush'a benzer bir oyun yapısına sahip olan Fruits Legend 2'de benzer meyveleri yan yana getirerek onları ortadan kaldırmaya çalışıyoruz.

Oyundaki görsel kalite beklentileri rahatlıkla karşılıyor. Candy Crush bu noktada biraz daha iyi bu oyun da ciddi bir eksiklik hissettirmiyor. Eşleştirmeler esnasında ortaya çıkan animasyonlar ortalamanın üzerinde bir kaliteye sahip.

Oyunda 100 farklı bölüm mevcut. Tahmin edebildiğiniz gibi bölümlerin zorluk seviyesi zamanla artıyor ve bölümlerdeki meyvelerin dizilimi giderek daha komplike bir hal alıyor. Hatta birçok bölümde hareket alanımızı kısıtlayan engeller var.

Bölümler esnasında karşımıza çıkan bonuslar ve güçlendiriciler zor zamanlarda epey işimize yarıyorlar. Meyveleri hareket ettirebilmek için parmağımızı yerini dğeiştirmek istediğimiz meyve üzerinde kaydırmamız gerekiyor.

Kategorisine devrimsel bir yenilik getirmese bile Fruits Legends 2 oynamaya değer, keyifli bir oyun. Boş zamanlarınızda, seyahatlerinizde veya sıra beklerken oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız Fruits Legends 2 iyi bir seçim olabilir.

YORUMLAR