Fruits Mania: Elly is Travel 1.0.3 (Android)

Fruits Mania: Elly is Travel

Fruits Mania: Elly is Travel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fruits Mania: Elly is Travel, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir bulmaca oyunudur.

Fruits Mania: Elly is Travel, muadillerine çok benzeyen dinamiklere sahip bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, Elly'nin macerasına ortak olacak ve birbirinden zorlu bölümleri geçmeye çalışacaksınız. Candy Crush türünde oyunları seviyor ve kendinize alternatif arıyorsanız denemenizi öneririm.

Sizleri bilmem ama uygulama marketlerinin yarısının bu tarz puzzle oyunlarıyla dolduğunu görünce ister istemez farklılık arıyorum. Kimisi oynadığımız platformun konseptini değiştiriyor kimisi de belirli bir hikaye ekliyor. Fruits Mania: Elly is Travel oyunu da kendi içinde bir hikaye yaratanlar arasında yer alıyor. Elly'nin yolculuğuna ortak oluyor ve karşımıza çıkan çeşitli yaratıkları bulmaca çözerek yenmeye çalışıyoruz. Tabii bu sandığınız kadar kolay olmuyor, birbirinden zorlu bölümleri başarıyla tamamlamanız gerekiyor. Bölümler esnasında bazı güçlendiricileri aktif etmeyi de unutmamamız lazım. 

Keyifli ve alternatif bir oyun deneyimi arayanlar Fruits Mania: Elly is Travel'ı ücretsiz indirebilirler. Her yaştan insana hitap etmesi nedeniyle denemenizi öneririm.

NOT: Oyunun boyutu cihazınıza göre farklılık göstermektedir.

YORUMLAR