Fun Kid Racing - Motocross

Fun Kid Racing - Motocross
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fun Kid Racing - Motocross, Android cihaz sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabilecekleri eğlenceli ve sürükleyici bir motosiklet yarışı.

Fun Kid Racing – Motocross, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici ve dinamik bir motosiklet yarışı olarak öne çıkıyor.

Farklı yarış oyunlarıyla tanınan Fun Kid Racing serisinin üyelerinden olan bu oyunda motosikletimize atlıyor ve zorlu parkularda ilerleyerek rakiplerimizden önce bitiş çizgisine varmaya çalışıyoruz. Oyunda başarılı olabilmek için çok hızlı hareket etmemiz ve önümüzdeki engebeleri iyi takip etmemiz gerekiyor.

Oyunda seçebileceğimiz farklı türde motosikletler mevcut. Bunların kontrol mekanizmaları aynı şekilde işliyor. Açıkçası oyunculara biraz daha fazla kişiselleştirme şansı verilmiş olsaydı daha iyi olurdu. Bu haliyle biraz fazla sınırlı oluyor. Oyunun en iyi yanlarından biri de sürekli olarka dğeişen parkurlar. Aynı yerde yarışmak yerine farklı yerlerde mücadele ettiğimiz için oyun sıkıcı bir hale gelmiyor.

Oyunun 2 ila 10 yaş arasındaki çocuklar için geliştirilmiş olduğunu varsayarsak Fun Kid Racing – Motocross'un sıkı bir oyun olduğunu söylemek hata olmaz. Aslında belirtilen yaş grubunun üzerindekiler dahi bu oyunu büyük keyifle oynayabilir.

YORUMLAR