Fun Kid Racing - Tropical Isle

Fun Kid Racing - Tropical Isle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fun Kid Racing, sahillerde yarışlara katıldığımız aksiyon odaklı bir yarış oyunu.

Fun Kid Racing – Tropical Isle, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir yarış oyunu ve tamamen ücretsiz olarak indirebilme şansına sahibiz.

2 ve 10 yaş aralığındaki çocuklara yönelik hazırlanmış olan Fun Kid Racing – Tropical Isle, hiçbir şiddet öğesi veya zararlı içerik barındırmıyor. Bu da onu çocukları için ideal bir oyun arayan ebeveynlerin tercihi haline getiriyor.

Gerçekçi grafikleri ve göz alıcı animasyonları ile beğenimizi kazanan bu oyunda deniz araçları ile kıyasıya yarışlara katılıyoruz.

Oyunda kullanabileceğimiz araçlar arasında botlar, gemiler, jet ski'ler, sörf tahtaları gibi seçenekler bulunuyor. Bunlardan istediğimizi seçerek yarışa başlıyoruz. Tek bir parmakla kontrol edebildiğimiz için oyun alışma süreci gerektirmiyor. Başladığımız andan itibaren kendimizi keyifli bir ortamın içerisinde buluyoruz.

Oyunda ilerlerken karşımıza sevimli hayvanlar çıkıyor ve onlarla etkileşime girerek akrobatik hareketler yapabiliyoruz. Bu esnada bir de rasgele dağıtılmış olan altınları toplamaya çalışıyoruz.

Mavi tonun ve güzel manzaraların hakim olduğu Fun Kid Racing – Tropical Isle, yazın oynanabilecek mükemmel bir oyun.