Funky Bay 16.347.0 (Android)
Funky Bay
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kendi çiftliğinizi düzenlemek ister misiniz?

Mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Funky Bay bir simülasyon oyunudur.

Rengarenk içeriklere ve kaliteli görsellere sahip olan yapım da kendimize ait bir alanı düzenliyor ve adeta yeni bir kasaba inşa ediyoruz. Aslında bir çiftliği de andıran mobil oyunda oyuncular kendilerine verilen alanı diledikleri gibi düzenleyebilecekler.

Özelleştirme öğeleri ile oyuncular çiftliklerini diledikleri gibi tasarlayabilecek, hayvanları besleyebilecek ve birçok eğlenceli aktivite ile eğlenceli vakit geçirebilecekler. Oyun içerisinde ilerledikçe bize verilen alanı genişletebilecek ve daha geniş bir alanda düzenleme yapabileceğiz.

Oyuncular bu çiftlikte tarla ekip biçebilecek, kendilerine yaşam alanları inşa edebilecek ve eğlenceli zaman geçirebilecekler. Mısır, biber ve daha birçok meyve ve sebzenin yer aldığı oyunda tropik bir yapı yer alıyor. Google Play’de incelemelerden 4.4 gibi bir skor elde eden başarılı mobil simülasyon oyunu tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Mobil platformda 1 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan yapım boyutu ile de akıllı telefonlarda fazla yer kaplamıyor. İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR