Furious City Racing

Furious City Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Furious City Racing, Android cihaz sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği heyecanlı bir Android araba yarışı oyunu.

Furious City Racing, Android işletim sistemi bulunan mobil cihazlarınız üzerinde heyecanlı ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu.

Eğer yarış oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız ve çılgınca bir araba yarışı oyunu istiyorsanız, Furious City Racing kolay kontrol mekanizması ile sizin için ideal oyunlardan bir tanesi.

Arabanın kolay kontrolü dışında muhteşem müzikler ve etkileyici grafikler ile donatılan oyun, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz başarılı bir araba yarışı oyunu.

Farklı senaryolar içerisinde daima rakiplerinizi geçerek birinci olmak için mücadele edeceğiniz oyunda heyecan hiç bitmiyor.

Arabanızı kullanırken gaza basıp hızlanmak için ekranabasılı tutmanız ve yavaşalamak için de fren tuşuna basmanız gerekiyor. Genelde araba yarışı oyunlarında hız ayarlanamadığından arabanın virajları alamadığı ya da oyunun kötü olduğu söylenir. Fakat bir çok oyuncu virajlara hiç fren yapmadan tam gaz girdiği için bu şekilde söylüyor. Bu nedenle çok yüksek hızdayken viraja girmeden önce hızınızı düşürmeyi unutmayın.

Diğer yarış oyunlarından farklı olarak sizi polislerin de takip ettiği bir mekanizma olan oyunda yakalanmak ya da kaçmak tamamen sizin elinizde. Eğer usta bir şoförseniz polislerden kolayca sıyrılabiliyorsunuz.

Son zamanlarda oynayabileceğiniz yeni ve heyecanlı bir Android araba yarışı oyunu oynamak istiyorsanız, Furious City Racing'e bir şans vermenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR