Furious Racing

Furious Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Furious Racing, kendi arabanızı önce modifiye edip sonrasında sokaklarda sürebildiğiniz heyecanlı bir Android araba sürme simülasyonu.

Furious Racing, spor ve lüks arabalar kullanmayı sevenlerin ücretsiz olarak indirip oynayabileği bir Android araba yarışı oyunu. Dünya üzerindeki en hızlı arabaları kendi zevklerinize göre modifiye etme şansınız olan oyunda modifiyeleri tamamladıktan sonra yarışlara girerek kaldırımların tozunu kaldırabiliyorsunuz.

Oyunda girdiğiniz yarışları kazandıkça kredi kazanıyor ve bu kredileri de arabanızın gücünü arttırmak için kullanabiliyorsuınuz. Sunmuş olduğu özellikler ile diğer araba yarışı oyunları ile aynı olan fakat grafikleri ile biraz da olsa öne çıkan Furious Gaming, ücretsiz olarak sunuluyor fakat oyun içerisinden kredi satın alabiliyorsunuz.

Oldukça gerçekçi bir şekilde tasarlanan şehir içerisinde geçen oyunda çevre oldukça detaylı. Bu nedenle basit ve kalitesiz oyun havası bulunmuyor. Aynı şekilde arabalar da oldukça detaylı olarak hazırlanmış. Eğer daha önce mobil cihazlarınız üzerinde araba yarışı oyunu oynadıysanız, Furious Gaming'i de oynarken herhangi bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. Oynamadıysanız ilk bir kaç yarışta zorluk yaşayabilirsiniz fakat hemen alışarak diğer yarışlarda başarılı olabileceğinizi düşünüyorum. En azından ben oldum :)

Zorlu rakipleriniz ile başa çıkabilmek için arabanızı sürekli güçlendirmeniz ya da daha güçlü arabalar almanız gerekiyor. Bu nedenle girdiğiniz yarışları kazanarak daha çok kredi kazanmak oldukça önemli.

Araba oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Furious Gaming'i Android telefon ve tabletlerinize indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR